Kierownik magazynu

Ogłoszenie dodane w miejscowości Sochaczew w kategorii Magazynier

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Paprotnia (powiat sochaczewski)

Obowiązki:

• Zarządzanie kilkuosobowym zespołem magazynierów,

• Nadzór nad przebiegiem awizowanych załadunków i rozładunków w magazynie,

• Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,

• Sporządzanie grafików pracy,

• Wyjaśnianie i raportowanie niezgodności,

• Dbanie o sprzęt (pilnowanie terminów przeglądów itp.) i porządek w magazynie,

• Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP i PPOŻ,

• Ścisła współpraca z pozostałymi działami.

Wymagania:

• Min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników,

• Praktyczna znajomość procesów magazynowych,

• Bardzo dobre umiejętności planowania, organizacji pracy własnej i pracy zespołu,

• Umiejętność podejmowania szybkich decyzji,

• Doświadczenie w usprawnianiu procesów magazynowych,

• Nastawienie na pracę zespołową,

• Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym,

• Znajomość pakietu Office,

• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (napęd na gaz).

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia, umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym,

• Karta lunchowa,

• Dofinansowanie do karty Multisport,

• Dofinansowanie pakietu medycznego,

• Ubezpieczenie na życie.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV poprzez link aplikacyjny:

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570