Magazynier Centrum Dystrybucji Stokrotka - Teresin

Ogłoszenie dodane w miejscowości Sochaczew w kategorii Magazynier

CIEBIE NA UWADZE MAMY!

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU STOKROTKI!

Stokrotka Sp. z o.o.–jesteśmy siecią handlową obecną na polskim rynku od ponad 25 lat. Mamy sieć ponad 700 sklepów spożywczych w całej Polsce oraz własne magazyny logistyczne. Wypracowaliśmy pozycję jednego z liderów branży detalicznej i nadal dynamicznie się rozwijamy.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Kartę zakupową do sklepów Stokrotka zasilaną dwa razy w roku z okazji świąt

  • Atrakcyjny program ubezpieczenia na życie

  • Elastyczny grafik

  • Możliwość rozwoju pod opieką doświadczonej kadry kierowniczej

  • Pakiet benefitów socjalnych – czuj się z nami dobrze!

  • Realną szansę rozwoju i awansu

Jakie będą Twoje zadania:

  • Prace magazynowe związane z załadunkiem/rozładunkiem towaru

  • Przyjmowanie dostaw zewnętrznych według określonych procedur

  • Kontrola stanów magazynowych

  • Obsługa wózków widłowych

  • Składowanie towaru według ustalonych zasad

  • Utrzymywanie stanowiska pracy w czystości

  • Przestrzeganie przepisów BHP

  • Inne prace wykonywane w magazynie zgodnie z obowiązującymi procedurami

Czego oczekujemy:

  • Zaangażowania i motywacji do pracy

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym

  • Umiejętności współpracy z zespołem

  • Uprawnienie do obsługi wózków widłowych lub prawo jazdy kat. B

  • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do ich wyrobienia

  • Doświadczenie w pracy na magazynie w procesie kompletacji będzie dodatkowym atutem

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą - aplikuj do nas!

Informujemy, iż odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje

Administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych jest: Stokrotka Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Projektowa 1, 20-209 Lublin. Pełną informację odnośnie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdziecie Państwo na stronie kariera.stokrotka.pl w punkcie Ochrona Danych Osobowych